Images
Powered by

Harry Styles zemërohet në trailerin e ri të Olivia Wilde ‘Don’t Worry Darling’

(PID:52258602602) Source
posted by Anna Rollins alias annarollins088 on Wednesday 3rd of August 2022 01:15:54 AM

via Traileri i dytë ka mbërritur për thrillerin e ardhshëm psikologjik të Olivia Wilde, Mos u shqetëso e dashur. Filmi, i cili është planifikuar të dalë në kinema në shtator, luan Florence Pugh dhe Harry Styles si një çift që jetonte në një qytet në dukje idilik të Victory në vitet 1950, i operuar nga personazhi i kompanisë së fshehtë Styles, ku punon Jack. Read moreThe New Movie Trailer Siç tregon traileri i ri, Alice (Pugh) e gjen veten gjithnjë e më kurioze për kompaninë misterioze dhe linjën e punës së Jack, duke vënë në dyshim realitetin dhe ngadalë duke zbuluar të vërtetën ndërsa burri i saj bëhet gjithnjë e më i tërbuar. Shikoni Styles and Pugh në trailerin e ri më lart. Mos u shqetëso e dashur u njoftua për herë të parë në 2019, me Pugh, Shia LaBeouf (si Jack) dhe Chris Pine të zbuluar si pjesë e kastit në prill të vitit të ardhshëm. Skenari i filmit u shkrua nga Katie Silberman, bazuar në një histori nga Carey dhe Shane Van Dyke së bashku me Silberman. Gemma Chan, KiKi Layne, Nick Kroll dhe vetë Wilde gjithashtu luajnë në film. Read moreSkyfall Në shtator të vitit 2020, u njoftua se Styles, i cili bëri debutimin e tij në filmin artistik me 2017 Dunkirk, kishte zëvendësuar LaBeouf. Wilde ndau një pamje të parë të personazhit të Styles në shkurt 2021, dhe a paraqitje e shkurtër e Pugh’s muajin pasardhës. Ne nje postim në InstagramWilde vlerësoi “përulësinë dhe hirin” e Styles gjatë xhirimeve dhe foli për hezitimin e aktorëve meshkuj për të “luajtur role dytësore në filmat e drejtuar nga femrat” – duke theksuar se ajo nuk e kishte përjetuar atë me Styles. “Jo vetëm që bëri [Styles] shijoni mundësinë për të lejuar të shkëlqyerin [Pugh] për të mbajtur në qendër skenën si Alice jonë, por ai i dha çdo skenë një ndjenjë të nuancuar humanizmi”, shkroi Wilde. “Ai nuk kishte pse të bashkohej me cirkun tonë, por ai u hodh në bord me përulësi dhe hir dhe na shpërtheu çdo ditë me talentin e tij. [and] ngrohtësi.” A ngacmues për Mos u shqetëso e dashur mbërriti për herë të parë në shtator të vitit të kaluar dhe traileri i parë i plotë i filmit – i cili do të mbërrijë në kinema më 23 shtator – u shpërnda në maj. Përveç të Mos u shqetëso e dashurStilet u shfaq në një skenë post-kredi vitin e kaluar Të përjetshëm si Erosi, vëllai i Thanos. Ai gjithashtu do të luajë në adaptimin e ardhshëm filmik të romanit të Bethan Roberts të vitit 2012 Policia ime. E para U publikua traileri për filmin muajin e kaluar. Harry Styles zemërohet në trailerin e ri të Olivia Wilde ‘Don’t Worry Darling’ Netflix to produce sequel to 2018 Korean action film ‘Believer’ ‘Mulan’ jít přímo do Disney+ je snadná volba – ale ne ta správná 「警告」レビュー: 悪魔のようなおもちゃのウサギは穴にとどまるべきだった Elizabeth Sankey του Summer Camp: γιατί ο μουσικός που έγινε σκηνοθέτης είναι σε αποστολή να σώσει το romcom Die virale Horror-Webserie “Don’t Hug Me I’m Scared” bekommt eine TV-Show ‘Killing Eve’ Staffel 3 Folge 2 Rückblick: Ist Konstantin wirklich zurück bei The Twelve? Critique de ‘Hannah Gadsby: Douglas’: un rappel drôle mais frustrant de la bande dessinée ‘Nanette’ The best TV of 2019 10 letras de cancións que honran ao gran e falecido Virgil Abloh The post Harry Styles zemërohet në trailerin e ri të Olivia Wilde ‘Don’t Worry Darling’ appeared first on TRENDBUDDIES.COM. ift.tt/iLW7d0DOlivia Wilde Harry Styles,
Olivia Wilde Harry Styles Split,
Olivia Wilde Harry Styles Movie,
Olivia Wilde Harry Styles Age,
Olivia Wilde Harry Styles Film,
Olivia Wilde Harry Styles Florence Pugh,
Olivia Wilde Harry Styles Age Difference,
Olivia Wilde Harry Styles Drama,
Olivia Wilde Harry Styles Concert,on topic

License and Use

This Olivia Wilde Harry Styles - harry-styles-zem-rohet-n-trailerin-e-ri-t-olivia-wilde-don-t-worry-darling- on net.photos image has 800x494 pixels (original) and is uploaded to . The image size is 56140 byte. If you have a problem about intellectual property, child pornography or immature images with any of these pictures, please send report email to a webmaster at , to remove it from web.

Any questions about us or this searchengine simply use our contact form

  • Published 01.31.23
  • Resolution 800x494
  • Image type jpg
  • File Size 56140 byte.

Related Photos

Comments


Comments
comments powered by Disqus