Images
Powered by

Florence Pugh dhe Harry Styles luajnë në trailerin e tensionuar “Don’t Worry Darling”.

(PID:52278135844) Source
posted by Anna Rollins alias annarollins088 on Thursday 11th of August 2022 04:15:14 AM

via Traileri i parë i tensionuar për Florence Pugh dhe Harry Styles– me protagonist Mos u shqetëso e dashur ka mbërritur – lëvizni poshtë faqes për ta parë tani. Thriller psikologjik shënon lëshimin e dytë regjisorial të Olivia Wilde dhe gjithashtu luajnë Chris Pine, Gemma Chan, KiKi Layne, Nick Kroll dhe më shumë. Read moreThe New Movie Trailer Traileri na prezanton me Alice (luajtur nga Pugh), një amvise që jeton në një komunitet utopik eksperimental të quajtur Victory me burrin e saj, Jack (Styles). Por ndërsa të gjithë të tjerët në lagje duket se janë të kënaqur të pranojnë jetën e tyre në projekt, Alice fillon të vërë në dyshim qëllimin e tyre. Ndërsa shikon më nga afër botën e tyre, ajo përballet me rezistencë nga ata që e rrethojnë – përfshirë Jack. “Të gjithë sillen sikur unë jam i çmendur dhe unë nuk jam i çmendur,” thotë ajo në një moment teksa shfaqet duke u shfaqur si dëshmitare e një fqinji që i përplas kokën në një mur të pasqyruar. Shikoni trailerin më poshtë tani. Read moreSkyfall Sipas një përmbledhjeje zyrtare për Mos u shqetëso e dashur, “Alice dhe Jack janë me fat që jetojnë në Victory, qyteti eksperimental i kompanisë që strehon burrat që punojnë për Projektin Top-sekret Victory dhe familjet e tyre. Jeta është perfekte, me nevojat e çdo banori të përmbushur nga kompania. Gjithçka që ata kërkojnë në këmbim është një angazhim i padiskutueshëm për kauzën e Fitores. “Por kur të çara në jetën e tyre idilike fillojnë të shfaqen, duke ekspozuar ndezje të diçkaje shumë më të keqe që fshihet nën fasadën tërheqëse, Alice nuk mund të mos pyesë se çfarë po bëjnë në Victory dhe pse. Sa shumë është e gatshme të humbasë Alice për të ekspozuar atë që po ndodh në të vërtetë në parajsë?” Mos u shqetëso e dashur do të mbërrijë në kinema më 23 shtator. Në një intervistë vitin e kaluar, Wilde – i cili gjithashtu luan në filmin e ri – tha filmi është i barabartë me “Mistika femërore në acid”dhe u frymëzua nga thrillerët psikoseksuale si Terheqje fatale dhe Propozim i pahijshëm. “[Those movies are] vërtet seksi, në një mënyrë të rritur”, tha ajo. “Vazhdova të thosha: “Pse nuk ka më seks të mirë në film?” Duke vazhduar diskutimin e një prej Mos u shqetëso e dashurNë skenat e seksit të filmit, regjisorja tha se donte t’i bënte audiencës “të kuptojnë se sa rrallë e shohin urinë femërore, dhe veçanërisht këtë lloj kënaqësie femërore” në ekrane. Florence Pugh dhe Harry Styles luajnë në trailerin e tensionuar “Don’t Worry Darling”. Spinal Tap drummer Ric Parnell has died, aged 70 NME à la Mostra de Venise – Critique “Ad Astra”: un chef-d’œuvre de science-fiction aussi stimulant que divertissant NME at Venice Film Festival – ‘The Laundromat’ レビュー: ソダーバーグはこのパナマ スキャンダル フリックで ‘Ocean’s Eleven’ モードに „Gangs of London“ teilt ersten Trailer zur zweiten Staffel The best Cunk on Britain jokes: Mula sa pader ni Hard Ian hanggang sa isang haring Arthur na puno ng jizz Les descendants réagissent à l’ex-Oath Keeper témoignant au comité du 6 janvier en t-shirt du groupe Mira a The Aces tocar ‘Daydream’, ‘Cruel’ e ‘Going Home’ para NME Home Sessions Does Rock ‘N’ Roll interfice Braincells?! – Jake Bugg ”وہ گن اہ جن کی وجہ سے بیوی ہمیشہ کےلیے ح رام ہوجاتی ہے” The post Florence Pugh dhe Harry Styles luajnë në trailerin e tensionuar “Don’t Worry Darling”. appeared first on TRENDBUDDIES.COM. ift.tt/nqGjZ6DOlivia Wilde Harry Styles,
Olivia Wilde Harry Styles Split,
Olivia Wilde Harry Styles Movie,
Olivia Wilde Harry Styles Age,
Olivia Wilde Harry Styles Film,
Olivia Wilde Harry Styles Florence Pugh,
Olivia Wilde Harry Styles Age Difference,
Olivia Wilde Harry Styles Drama,
Olivia Wilde Harry Styles Concert,on topic

License and Use

This Olivia Wilde Harry Styles - florence-pugh-dhe-harry-styles-luajn-n-trailerin-e-tensionuar-don-t-worry-darling- on net.photos image has 800x494 pixels (original) and is uploaded to . The image size is 56140 byte. If you have a problem about intellectual property, child pornography or immature images with any of these pictures, please send report email to a webmaster at , to remove it from web.

Any questions about us or this searchengine simply use our contact form

  • Published 01.31.23
  • Resolution 800x494
  • Image type jpg
  • File Size 56140 byte.

Related Photos

Comments


Comments
comments powered by Disqus